Puusepäntie 11
04360 Tuusula

Teknoinfra Oy

Toimisto ja varasto
Puusepäntie 11
04360 Tuusula
p. 010 3266 140

myynti@teknoinfra.fi

huolto@teknoinfra.fi

Y-tunnus:
0211017-4

Verkkolaskutusosoite:

Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus: 003702110174
Välittäjä: MAVENTA
Tunnus: 003721291126
Tunnus lähetettäessä pankkiverkosta: DABAFIHH

PDF-laskut sähköpostiin:

ostolaskut@teknoinfra.fi

Paperilaskut osoitteeseen:

Teknoinfra Oy
Puusepäntie 11
04360 TUUSULA

Olli Voutilainen

Työpäällikkö
Myynti, aluesuojaus, koneportit ja -puomit
p. 010 3266 148
olli.voutilainen@teknoinfra.fi

Ville Alanen

Työmaapäällikkö
Myynti, linjakuivaimet, aluesuojaus, areenat ja kivikorit, aitojen varaosamyynti
p. 010 3266 144
ville.alanen@teknoinfra.fi

Marko Metso

Huoltopäällikkö
Koneporttien ja -puomien huollot ja  varaosamyynti
p. 010 3266 143
marko.metso@teknoinfra.fi

Tommi Lindström

Työmaapäällikkö
Aluesuojaus ja aitojen varaosamyynti
p. 010 3266 149
tommi.lindstrom@teknoinfra.fi

Marko Tupala

Tuotantopäällikkö
p. 010 3266 141
marko.tupala@teknoinfra.fi

Jukka Tasku

Toimitusjohtaja
p. 010 3266 142
jukka.tasku@teknoinfra.fi